Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Gospodarka nieruchomościami - przetargi 2018 r.

 

 

 

 

 

 

 • Ogłoszenie

  Rokowania po drugim niegraniczonym przetargu ustnym zakończonym wynikiem negatywnym  na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących  własność gminy. Położenie nieruchomości:  Lubsza

 • Ogłoszenie

  Nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej  własność gminy.

  Położenie nieruchomości:  Kościerzyce

 • Ogłoszenie

  I przetarg ustny nieograniczony  na  sprzedaż nieruchomości  stanowiącej  własność gminy.

  Położenie nieruchomości: Szydłowice

 • Ogłoszenie

  Drugi nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących  własność gminy.

  Położenie nieruchomości:  Lubsza

 • Ogłoszenie

  rokowania po drugim nieograniczonym przetargu ustnym zakończonym wynikiem negatywnym  na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4, w budynku nr 11C, położonym w Bąkowicach przy ul. Słonecznej  wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, oznaczonej jako działka nr 248/26 o pow. 0,2892 ha.

 • Ogłoszenie

  I przetarg ustny ograniczony  do rolników indywidualnych i innych podmiotów uprawnionych do nabycia nieruchomości rolnej w rozumieniu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego, na  sprzedaż nieruchomości  stanowiącej  własność gminy.

 • Ogłoszenie

  Nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących  własność gminy. Położenie nieruchomości:  Lubsza

  Opis nieruchomości : Nieruchomości gruntowe oznaczone jako: działka nr 81/7 o pow. 0,1166 ha, rodzaj użytku: Bp,  działka nr 81/10 o pow. 0,1020 ha, rodz. użytku: Bp,  działka nr 81/11 o pow. 0,1080 ha, rodzaj użytku: Bp. Sprzedaż działek  na własność. Działki wpisane do księgi wieczystej nr OP1B/00020787/8 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Brzegu – V Wydział Ksiąg Wieczystych.

 • Ogłoszenie

  II nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4, w budynku nr 11C, położonym w Bąkowicach przy ul. Słonecznej  wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, oznaczonej jako działka nr 248/26 o pow. 0,2892 ha.

 • Ogłoszenie

  I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4,  w budynku nr 11C, położonym w Bąkowicach przy ul. Słonecznej  wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, oznaczonej jako działka nr 248/26 o pow. 0,2892 ha.

 • Ogłoszenie

  I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż lokalu użytkowego (magazyn) usytuowanego w przyziemiu budynku użytkowego zlokalizowanego w Kościerzycach 31A na działce nr 292/2